Paide Gümnaasium

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Meeskond Õpetajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Meeskond (10)

Margo Sootla

Koolijuht
+372 504 0945
margo.sootla@paide.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Aili Avi

Noorsootööjuht
5395 7115
aili.avi@paide.edu.ee


Heidi Antons

Õppenõustaja
+372 5629 8175
heidi.antons@paide.edu.ee


Kersti Viilup

Õppejuht
kersti.viilup@paide.edu.ee


Ene Taurus

Juhiabi
+372 5629 7773
ene.taurus@paide.edu.ee


Margit Udam

Korraldusjuht
+372 5664 4772
margit.udam@paide.edu.ee


Erko Jäär

IT-juht
erko.jaar@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Haridustehnoloog
virgo.oitspuu@paide.edu.ee


Ene Taurus

Isikuandmete kaitset korraldav isik
+372 5629 7773
ene.taurus@paide.edu.ee


Hille Voolaid

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille.Voolaid@hm.ee

Õpetajad (21)

Kaidi Aabla

Inglise ja prantsuse keele õpetaja
kaidi.aabla@paide.edu.ee


Liivi Aare

Inglise keele õpetaja
liivi.aare@paide.edu.ee


Heidi Antons

Inimeseõpetuse õpetaja
heidi.antons@paide.edu.ee


Merike Einma

Loodusainete õpetaja
merike.einma@paide.edu.ee


Eleene Sammler

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
eleene.sammler@paide.edu.ee


Monika Kirss

Matemaatikaõpetaja
monika.kirss@paide.edu.ee


Keio Kustavus

Loodusainete õpetaja
keio.kustavus@paide.edu.ee


Riin Luks

Kirjanduse õpetaja
riin.luks@paide.edu.ee


Triin Karell

Inglise keele õpetaja
triin.karell@paide.edu.ee


Laura Karu

Matemaatikaõpetaja
laura.karu@paide.edu.ee


Aave Päeva

Majandusõpetaja
aave.paeva@paide.edu.ee


Ülle Rohtma

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
ylle.rohtma@paide.edu.ee


Ellen Rosimannus

Saksa keele õpetaja
ellen.rosimannus@paide.edu.ee


Iren Šarapova

Vene keele õpetaja
iren.sharapova@paide.edu.ee


Anastasia Tinyakova

Loodusainete õpetaja
anastasia.tinyakova@paide.edu.ee


Teele Tali

Muusikaõpetaja
teele.tali@paide.edu.ee


Eha Vaard

Matemaatikaõpetaja
eha.vaard@paide.edu.ee


Kairin Valang

Liikumisõpetaja
kairin.valang@paide.edu.ee


Uku Valner

Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
uku.valner@paide.edu.ee


Hillar Varind

Füüsikaõpetaja
hillar.varind@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Liikumisõpetaja
virgo.oitspuu@paide.edu.ee

Hoolekogu (9)

Keiti Pall

Õpilane


Sten Perillus

Vilistlaste esindaja


Margit Silluta

Lapsevanem


Kristin Kuhlap

Lapsevanem


Anu Zinovjev

Lapsevanem


Heidi Antons

Õppenõukogu esindaja
heidi.antons@paide.edu.ee


Anti Alasi

Haridus- ja teadusministeeriumi peaekspert
anti.alasi@hm.ee


Siret Pihelgas

Liige


Ruth Aarma

Järvamaa Arenduskeskuse juhataja
ruth@jarva.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Paide Gümnaasium

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.