Koolielu

Õpilaskodu

Paide Gümnaasium tegutseb ajutisel pinnal Tallinna 46, kus asub Järvamaa Kutsehariduskeskus. Kutsehariduskeskusel on oma õpilaskodu, kus on võimalik ööbida ka Paide Gümnaasiumi õpilastel.

Vastavalt haridus- ja teadusministri käskkirjale hüvitatakse majutuskulud elukohajärgses või elukohale lähimas maakondlikus riigigümnaasiumis õppivale õpilasele kuni 50,00 eurot ühes kuus. Majutuskulude hüvitamise aluseks on see, kui kooli sõit võtab liiga kaua aega või kellel ei ole võimalik koolis käimiseks ühistransporti kasutada.

Õpilaskodu sisekorraeeskiri.

Õpilaskodu kontakt: