Sisseastujale

Paide Gümnaasiumisse kandideerimine on avanenud! Avalduste esitamine toimub SAISi vahendusel SIIN

Kandideerimine on avatud kuni 1. aprill 23.59.

Paide Gümnaasiumi Tertia õpperühma sisseastumise ajakava 2024

TULEMAS:

11. märts - 1. aprill - sisseastumisavalduse esitamine sisseastumiskeskkonnas SAIS

Esitada tuleb: CV, motivatsioonikiri, 9. klassi hinneteleht (septembrist tänaseni), 9. klassi klassitunnistus

5. aprill - õpilaskandidaatidele sisseastumisvestluste ajad

15. aprill - 26. aprill - sisseastumisvestlused

10. mai - esialgne pingerida

Lõplik pingerida selgub peale lõputunnistuste esitamist.

TOIMUNUD:

6. märts kell 17.30  - sisseastujate lastevanemate koosolek. Ettekantud slaididega on võimalik tutvuda SIIN.

8. märts kell 9.15-14.00 - 9. klasside õpilase tutvumispäev Paide Gümnaasiumiga. Võimalus tutvuda koolimajaga, minitundides õpetajatega, õpilasesindusega. Ettekantud slaididega on võimalik tutvuda SIIN ning kandideerimisnõu leiad SIIT.

18.-22. märts - gümnasistivarjunädal.

Kasulikud viited:

Avalduste esitamine
Meie kooli õppekorraldus
Vastuvõtu tingimused ja kord

Paide Gümnaasiumi Tertia õpperühma sisseastumise ajakava 2024

TULEMAS:

5. aprill - õpilaskandidaatidele sisseastumisvestluste ajad

15. aprill - 26. aprill - sisseastumisvestlused

10. mai - esialgne pingerida

Lõplik pingerida selgub peale lõputunnistuste esitamist.

TOIMUNUD:

18.-22. märts - gümnasistivarjunädal.

Kasulikud viited:

Avalduste esitamine