Õppetöö

Valikained


Valikainetele registreerumine ning täpsem info sisu ja toimumise kohta leiab Stuudiumist.

I õppeperioodil

  • Kuritöö ja karistus (Anu Leps)
  • Filosoofia (Maiko Keskküla)
  • Helitehnoloogia alused (Lauri Lugu)
  • Praktiline joonistamine (Madli Liiva)
  • Elu keemia (Merike Einma)
  • Conversational English (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Ultimate Fribee ja saalihoki (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Hääleseade ja solistilaul (Teele Tali)
  • Vokaalansambel (Teele Tali)
  • Suhtleme vene keeles (Iren Šarapova)
  • Matemaatika AB kursus (Eha Vaard)
  • Inglise keele lisakursus (Kaidi Aabla)
  • Koolileht Novus (Martha-Beryl Grauberg)
  • Kooliraadio (Martha-Beryl Grauberg)
  • Jooga (Kristin Kuhlap)
  • Tähendusi täis maailm (Riin Luks)

II õppeperioodil

  • Psühholoogia (Marie Runnel)
  • Mikroskoopia (Merike Einma)
  • Planimeetria (Eha Vaard)
  • Ajalugu filmis (Marvin Laidna)
  • Efektiivne suhtlemine I (Heidi Antons)
  • Säästev renoveerimine (Rainer Eidemiller)
  • English Debate and International Politics (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Liiklusteooria alused (Merike Laas)
  • Efektiivne arvutikasutus (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Fotografia (Priit Jõesaar)

III õppeperioodil

  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Praktiline keemia (Merike Einma)
  • Programmeermise algkursus (Eha Vaard)
  • Efektiivne suhtlemine II (Heidi Antons)
  • Taekwondo (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Riigikaitse
  • Kergejõustik (Virgo Õitspuu)
  • Tabelarvutus (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Joonestamine (Margus Tiitsmaa)
  • Kõnekunst (Ellen Rosimannus, Martha-Beryl Grauberg)
  • Filmindus (Mikk Ganström)
  • Disainmõtlemine ja õpilasfirma loomise alused (Kätlin Merisalu)
  • Inglise keele riigieksamiks valmistumine (Kaidi Aabla ja Liivi Aare)
  • Matemaatika riigieksamiks valmistumine I

Valikainetele registreerumine ning täpsem info sisu ja toimumise kohta leiab Stuudiumist.

I õppeperioodil

  • Kuritöö ja karistus (Anu Leps)
  • Filosoofia (Maiko Keskküla)
  • Helitehnoloogia alused (Lauri Lugu)
  • Praktiline joonistamine (Madli Liiva)
  • Elu keemia (Merike Einma)
  • Conversational English (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Ultimate Fribee ja saalihoki (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Hääleseade ja solistilaul (Teele Tali)
  • Vokaalansambel (Teele Tali)
  • Suhtleme vene keeles (Iren Šarapova)
  • Matemaatika AB kursus (Eha Vaard)
  • Inglise keele lisakursus (Kaidi Aabla)
  • Koolileht Novus (Martha-Beryl Grauberg)
  • Kooliraadio (Martha-Beryl Grauberg)
  • Jooga (Kristin Kuhlap)
  • Tähendusi täis maailm (Riin Luks)

II õppeperioodil

  • Psühholoogia (Marie Runnel)
  • Mikroskoopia (Merike Einma)
  • Planimeetria (Eha Vaard)
  • Ajalugu filmis (Marvin Laidna)
  • Efektiivne suhtlemine I (Heidi Antons)
  • Säästev renoveerimine (Rainer Eidemiller)
  • English Debate and International Politics (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Liiklusteooria alused (Merike Laas)
  • Efektiivne arvutikasutus (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Fotografia (Priit Jõesaar)

III õppeperioodil

  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Praktiline keemia (Merike Einma)
  • Programmeermise algkursus (Eha Vaard)
  • Efektiivne suhtlemine II (Heidi Antons)
  • Taekwondo (Julia-Marie Chapelle)
  • Tervishoid (Järvamaa haigla)
  • Riigikaitse
  • Kergejõustik (Virgo Õitspuu)
  • Tabelarvutus (Virgo Õitspuu)
  • Saksa keele algkursus (Ellen Rosimannus)
  • Joonestamine (Margus Tiitsmaa)
  • Kõnekunst (Ellen Rosimannus, Martha-Beryl Grauberg)
  • Filmindus (Mikk Ganström)
  • Disainmõtlemine ja õpilasfirma loomise alused (Kätlin Merisalu)
  • Inglise keele riigieksamiks valmistumine (Kaidi Aabla ja Liivi Aare)
  • Matemaatika riigieksamiks valmistumine I