Paide Gümnaasium

General information
Map

Contact

Filter

All Management Teachers Study Council

Job position
 
Management (10)

Margo Sootla

Headmaster
+372 504 0945
margo.sootla@paide.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Aili Avi

Youth Worker
5395 7115
aili.avi@paide.edu.ee


Heidi Antons

Learning Advisor
+372 5629 8175
heidi.antons@paide.edu.ee


Kersti Viilup

Head of Studies
kersti.viilup@paide.edu.ee


Ene Taurus

Secretary
+372 5629 7773
ene.taurus@paide.edu.ee


Margit Udam

Project Manager
+372 5664 4772
margit.udam@paide.edu.ee


Erko Jäär

ICT Manager
erko.jaar@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Educational Techonologist
virgo.oitspuu@paide.edu.ee


Ene Taurus

Isikuandmete kaitset korraldav isik
+372 5629 7773
ene.taurus@paide.edu.ee


Hille Voolaid

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille.Voolaid@hm.ee

Teachers (21)

Kaidi Aabla

English and French
kaidi.aabla@paide.edu.ee


Liivi Aare

English
liivi.aare@paide.edu.ee


Heidi Antons

Inimeseõpetuse õpetaja
heidi.antons@paide.edu.ee


Merike Einma

Science
merike.einma@paide.edu.ee


Eleene Sammler

Estonian and Literature
eleene.sammler@paide.edu.ee


Monika Kirss

Mathematics
monika.kirss@paide.edu.ee


Keio Kustavus

Science
keio.kustavus@paide.edu.ee


Riin Luks

Kirjanduse õpetaja
riin.luks@paide.edu.ee


Triin Karell

English
triin.karell@paide.edu.ee


Laura Karu

Mathematics
laura.karu@paide.edu.ee


Aave Päeva

Majandusõpetaja
aave.paeva@paide.edu.ee


Ülle Rohtma

Estonian and Literature
ylle.rohtma@paide.edu.ee


Ellen Rosimannus

German
ellen.rosimannus@paide.edu.ee


Iren Šarapova

Russian
iren.sharapova@paide.edu.ee


Anastasia Tinyakova

Science
anastasia.tinyakova@paide.edu.ee


Teele Tali

Music
teele.tali@paide.edu.ee


Eha Vaard

Mathematics
eha.vaard@paide.edu.ee


Kairin Valang

Physical Education
kairin.valang@paide.edu.ee


Uku Valner

History and Civic
uku.valner@paide.edu.ee


Hillar Varind

Füüsikaõpetaja
hillar.varind@paide.edu.ee


Virgo Õitspuu

Physical Education
virgo.oitspuu@paide.edu.ee

Study Council (9)

Keiti Pall

Õpilane


Sten Perillus

Vilistlaste esindaja


Margit Silluta

Lapsevanem


Kristin Kuhlap

Lapsevanem


Anu Zinovjev

Lapsevanem


Heidi Antons

Õppenõukogu esindaja
heidi.antons@paide.edu.ee


Anti Alasi

Haridus- ja teadusministeeriumi peaekspert
anti.alasi@hm.ee


Siret Pihelgas

Liige


Ruth Aarma

Järvamaa Arenduskeskuse juhataja
ruth@jarva.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Paide Gümnaasium

General information
Map

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.