Meie koolist

Kooli sümboolika

Kooli sümboolika on kooli logo, lipp ja sõrmus.

• Koolilipp on valgest kangast, hõbedaste narmastega. Lipul on kujutatud kooli logo ja nimi.
  • 2018/19. õppeaastal valiti õpilaste poolt esitatud kavandite hulgast välja kooli sõrmuse kujundus. Sõrmusel on kujutatud kooli logo. Sõrmus on kujundatud Paide Gümnaasiumi I lennu õpilase Janely Arusoo kavandi alusel.
  • Paide Gümnaasiumi tekkel on tumesinise põhja, hõbedase servaga madal nahast nokaga sametkangast müts. Tekli servale on tikitud kiri „Paide Gümnaasium“ ning mütsi põhjale on tikitud Paide Gümnaasiumi logo. Tekkel on Paide Gümnaasiumi ühtsuse sümboliks ning selle kandja esindab Paide Gümnaasiumi põhiväärtusi. Tekli valmistamise ning väljastamise õigus kuulub Paide Gümnaasiumile, statuudi kinnitamise ja muutmise õigus on kooli juhtkonnal.
  • Kooli laulu "Enne veel, kui..." autor on Sabine Krais.
  • Kooli tantsu autor on Mia Laurel Viilup.
  • Kooli laulu "Enne veel, kui..." autor on Sabine Krais.
  • Kooli tantsu autor on Mia Laurel Viilup.