Koolielu

Koolinoorsootöö

Koolinoorsootöö eesmärk on toetada õppimist läbi erinevate arendavate tegevuste, mis peamiselt toimuvad klubilises vormis.

NOORTEKOOR

Noortekoori eesmärk on tutvustada põnevat kaasaegset kooriloomingut ning anda kaasa palju tööriistu, mis aitavad pärast kooli lõpetamist olla järgmistes koorides oskuslik laulja. Koori töö toimub esmaspäeviti ja kolmapäeviti. Noortekoori dirigent/juhendajad on Jaanus Karlson ja Teele Tali.

RAHVATANTS

Eesti rahvatants on midagi, mis paneb minu hinge helisema ja toob naeratuse näole. Kas ka Sinul? Kui jah, siis see kursus on mõeldud just Sinule. Tegevuse eesmärk on omandada Eesti rahvatantsualased oskussõnad ja põhisammud läbi tantsu ning väärtustada meie rahvuskultuuri ja juuri. Kursuse jooksul kanname oma kihelkonna rahvariideid ja õpime nende eest hoolt kandma. Üle ega ümber ei saa me ka laulu- ja tantsupidude traditsioonidest. Sel aastal võtame üheskoos ette teekonna XX tantsupeole "Minu arm". Rahvatantsu juhendaja on Kätlin Merisalu.

NOORTEKOOR

RAHVATANTS