Vastuvõtt noortekoori on alanud 02. september erkojaar

VASTUVÕTT NOORTEKOORI 5. JA 7. SEPTEMBRIL KELL 16 - REGISTREERUMINE STUUDIUMIS.

Meie koolis hakkab septembris 2018 tegutsema uhiuus noortekoor!

Koori eesmärk on tutvustada põnevat kaasaegset kooriloomingut ning anda kaasa palju tööriistu, mis aitavad pärast kooli lõpetamist olla järgmistes koorides oskuslik laulja.

Koori töö hakkab toimuma esmaspäeviti kell 16:15-17:30 õppehoones (Tallinna 46) ja kolmapäeviti kell 8:30-9:40 Paide muusikakooli saalis.

Vastuvõtt toimub kahes osas:

5. septembril alates kella 16st toimub ettelaulmine. Ettelaulmisel lauldakse individuaalselt mõned lihtsad hääleharjutused, laulu ette valmistama ei pea. Iga laulja peab arvestama viie minutiga - registreeri end ettelaulmisele Stuudiumis. Igale lauljale määratakse kes-ees-see-mees põhimõttel kellaaeg ning teavitatakse sellest e-maili teel! Mitteregistreerunud pääsevad ette laulma elavas järjekorras registreerunute järel.

7. septembril palun koguneda teise osa läbimiseks kõigil registreerunutel kella 16ks. Palun arvestada tunni ajaga.

Tulemustest teavitatakse lauljaid e-maili teel hiljemalt 10. septembri hommikuks.

Esimene proov toimub 10. septembril kell 16:15.

Noortekoori juhendaja/dirigent on Jaanus Karlson.

VASTUVÕTT NOORTEKOORI 5. JA 7. SEPTEMBRIL KELL 16 - REGISTREERUMINE STUUDIUMIS.

Meie koolis hakkab septembris 2018 tegutsema uhiuus noortekoor!

Vastuvõtt toimub kahes osas:

Esimene proov toimub 10. septembril kell 16:15.

Noortekoori juhendaja/dirigent on Jaanus Karlson.