Väärtuste kandjad 15. juuni

Sel kevadel tunnustasime esmakordselt Paide Gümnaasiumi väärtuste kandjaid. Väärtuste kandjateks valitakse koolipere liige, kes on eeskujuks ja kelle tegevus toetab kooli põhiväärtuste järgi elamist. Tunnustatavad valis õpilastest ja kooli töötajatest moodustatud komisjon.

Aitäh kõigile, kes märkasid!

Kokku esitati 46 tunnustamise taotlust 26 inimese kohta. Palume meie ette kõik need, kelle tegemisi on märgatud:
Damaris Ly Tambla, Kevin Kinev, Heidi Antons, Eha Vaard, Eliise Hiienurm, Rene Münzer, Ronaldo Ollo, Uku Valner, Kaidi Aabla, Liivi Aare, Elizabeth Lindjärv, Kersti Viilup, Hanna Tedre, Mia Sarapuu, Merike Einma, Hans Artur Ehman, Virgo Õitspuu, Hillar Varind, Inge Jasner, Iren Śarapova, Janely Allsaar, Ülle Rohtma, Margo Sootla, Marten Lehtsaar, Kevin Kärp ja Kaarel Vene.

Paide Gümnaasiumi esimesed väärtuste kandjad on eesti keele ja kirjanduse õpetaja Ülle Rohtma, õppenõustaja Heidi Antons, matemaatikaõpetaja Eha Vaard, Tertia õpilane Ronaldo Ollo, Prima õpilane Damaris Ly Tambla ja Prima õpilane Kaarel Vene.

Aitäh teile ja aitäh märkajatele!
Väärtuste kandjatest joonistas pildid Secunda õpilane Mari-Helen Aare.

Aitäh kõigile, kes märkasid!

Aitäh teile ja aitäh märkajatele!
Väärtuste kandjatest joonistas pildid Secunda õpilane Mari-Helen Aare.