Tutvumispäev 20. veebruaril 17. veebruar

20. veebruaril kell 9:00 - 13:00 Tutvumispäev 9. klasside õpilastele
Hea 9. klassi noor!
Ootame Sind Paide Gümnaasiumisse tutvumispäevale.
Tule ja tutvu kooliga. Räägime lähemalt koolist ja koolielust, kursuste süsteemist, valikkursustest ning paljust muust.
Tutvumispäevale saad regisreerida SIIN
Samal päeval kell 17:30-19:00 Infokoosolek sisseastujate vanematele (ruumis B-304)
9. klasside noorte vanemad!
Olete oodatud Paide Gümnaasiumi infokoosolekule.
Räägime kooli visioonist, õppimisest gümnaasiumis, valikkursustest ja paljust muust. See on võimalus saada vastused kõikidele kooliga seotud küsimustele.

20. veebruaril kell 9:00 - 13:00 Tutvumispäev 9. klasside õpilastele
Hea 9. klassi noor!
Ootame Sind Paide Gümnaasiumisse tutvumispäevale.
Tutvumispäevale saad regisreerida SIIN
9. klasside noorte vanemad!
Olete oodatud Paide Gümnaasiumi infokoosolekule.