Paide Gümnaasiumi 6. sünnipäev 06. oktoober robertagrethelagu

1. oktoobril sai Paide Gümnaasium kuueaastaseks!

Selleks puhuks kogunes koolipere ühisele aktusele, kus tunnustati tublisid noori, tutvustati uut õpilasesindust ja jagati kooli sõrmused prima õpilastele.

Lisaks toimus koolirahu allkirjastamine. Allkirja andsid koolijuht Margo, õpetajate esindaja Uku ja õpilaste esindaja Sandra.

Koolipere ette astus neiduderühm Seltskond, juhendaja Kätlin Merisalu ning koolibändi akustiline koosseis Egert, Hendrik ja Herman.

Peale aktust osalesime Paide linna südameketis.

Suur aitäh tehnilisele tiimile Hirvole ja Romanile ning aktusejuhile Kirkele.

Palju õnne meile kõigile!

Peale aktust osalesime Paide linna südameketis.

Suur aitäh tehnilisele tiimile Hirvole ja Romanile ning aktusejuhile Kirkele.

Palju õnne meile kõigile!