Õpilasesindus ootab uusi liikmeid 16. jaanuar

Kui soovid panustada meie kooli arendamisse, muuta koolielu huvitavamaks, seista õpilaste huvide eest ning kuuluda ägedasse meeskonda, siis kandideeri Paide Gümnaasiumi õpilasesinduse liikmeks!

Õpilasesindusse võib kuuluda kuni 15 liiget, hetkel on liikmeid 12.
Kandideerimisavaldus too 27. jaanuariks noorsootööjuhile või saada opilasesindus@paide.edu.ee (vormi saad noorsootööjuhilt või SIIT).
Tule meie sekka!

Alanud on ka kandideerimine Paide linna noortevolikogu liikmeks

Kui soovid kaasa rääkida Paide linnaelu kujundamisele, seista noorte huvide eest ning korraldada huvitavaid sündmuseid, kandideeri noortevolikogu liikmeks.
Meie koolist oodatakse kahte noort, kes kuuluksid noortevolikogu IV koosseisu järgneva kahe aasta jooksul.
Kui soovid kandideerida kooli esindajana Paide linna noortevolikogu liikmeks, too täidetud kandideerimisavaldus 27. jaanuariks noorsootööjuhile. Vormi saad noorsootööjuht Kerstilt.
Kandidaatide arvust tulenevalt otsustab õpilasesindus, kuidas kooli sisesed esindajate valimised toimuvad.

Õpilasesindusse võib kuuluda kuni 15 liiget, hetkel on liikmeid 12.
Tule meie sekka!

Alanud on ka kandideerimine Paide linna noortevolikogu liikmeks