Noortekohtumine Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilastega 26. aprill

23. – 25. aprillil toimus Narva-Paide noortekohtumine “Õpilasesindus- õpilase roll koolis”, mille raames külastasid meid Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilased.

Koos veedeti kolm teguderohket päeva- sukelduti pea ees projektimaailma koos Nopi üles projektimeeskonnaga, kes tutvustas erinevaid rahastamisvõimalusi. Ühiskonna valupunktidest lähtuvalt valmisid erinevad ideed, mida tulevikus ühiselt ellu viia.

Tutvuti Paide linna ja noorte võimalustega, arutleti kaasamise ja osaluse ning noorte erinevate rollide üle. Uuriti kuidas valmib TRE raadio noortesaade Skräss!, õpiti reklaamvideo tegemist ning elati kaasa Paide Linnameeskonna mängule FC Levadiaga. Loomulikult ei puudunud ka tants Rahvatantsurühma Loomisel juhendamisel.

Uute kohtumisteni!

Uute kohtumisteni!