Lastevanemate infokoosolekud 02. september erkojaar

Ootame kõiki lapsevanemaid infokoosolekutele, kus tutvustame alanud kooliaastat, jagame teavet õppekorraldusest ja vastame küsimustele.

Ühtlasi ootame ettepanekuid lastevanemate esindajateks kooli hoolekogusse.

Võimalusel palume saata küsimused eelnevalt e-postile kool@paide.edu.ee, et saaksime tõhusamalt ettevalmistada ja vastata.

TERTIA (10.klass) õppegruppide lastevanematele teisipäeval, 11. septembril kell 17:30-19:00 (III korrusel)

SECUNDA (11.klass) õppegruppide lastevanematele kolmapäeval, 12. septembril kell 17:30-19:00 (III korrusel)

PRIMA (12.klass) õppegruppide lastevanematele neljapäeval, 13. septembril kell 17:30-19:00 (III korrusel)

Infokoosolekutel osalevad koolijuht, õppejuht ja õppenõustaja ning võimalusel ka õpetajad/mentorid.

Ühtlasi ootame ettepanekuid lastevanemate esindajateks kooli hoolekogusse.