Koolipere sügismatk Väätsa rabas 21. september erkojaar

Neljapäeval, 27. septembril läheb Paide Gümnaasiumi koolipere rabamatkale “Reipalt koolipinki”. Võtame suuna Väätsa rabasse, kus tutvume tervislike eluviisidega läbi mälumängu ning loodusmatka. Õpime loodust märkama ja looduses käituma, samuti matkavarustust pakkima.

Selga matkaks sobilik riietus, soovitavalt jalga kummikud, joogipudel, täis laetud akuga telefon ja loomulikult hea tuju!

Sel päeval õppekorraldus:

Tertia – koolis 2 tundi, buss väljub 11.15 (eine koolis pärast tagasijõudmist)

Secunda – koolis 3 tundi, buss väljub 12.15 (eine rabas)

Prima – koolis 3 tundi, buss väljub 13.15 (eine koolis enne väljasõitu)

Bussid väljuvad kooli vastast parklast.

Sel päeval õppekorraldus:

Tertia – koolis 2 tundi, buss väljub 11.15 (eine koolis pärast tagasijõudmist)

Secunda – koolis 3 tundi, buss väljub 12.15 (eine rabas)

Prima – koolis 3 tundi, buss väljub 13.15 (eine koolis enne väljasõitu)

Bussid väljuvad kooli vastast parklast.